Ugunsgrēkā Saldus novadā nodeg piecas ēkas, sadeg traktors, govs un cūka

Trešdien pulksten 14.57 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Saldus novadu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega kūts ēka.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vairākas ēkas un kūla. Notikuma vietā esošais spēcīgais vējš un ap ēkās izveidojusies diezgan garā pērnā zāle, ļāva liesmām strauji izplesties un pārmesties no ēkas uz ēku. Pēc gandrīz sešu stundu darba, ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku likvidētinformē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše. 

Ugunsgrēkā nodega piecas ēkas 1280m2 platībā (divas neapsaimniekotas dzīvojamās mājas, divas kūtis, viens šķūnis) traktors, kūla trīs hektāru platībā un divi dzīvnieki – govs un cūka.

Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš bija centies nodzēst ugunsgrēku pirms VUGD ierašanās un pēc tam vērsās pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ugunsgrēka dzēšanas darbos iesaistījās arī Kursīšu un Ezeres pašvaldību ugunsdzēsēju formējumi.

Pulksten 18.14 ugunsgrēks likvidēts.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas