Ugunsdzēsēji glābēji Kurzemē 18 reizes likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 25.oktobra plkst. 6.30 līdz 28.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 30 izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Liepājā Baseina ielā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Ugunsdzēsēji glābēji Kurzemē 18 reizes izbrauca, lai likvidētu spēcīgā vēja radītās sekas.

Uz ceļa braucamās daļas nolūzuši koki tika sazāģēti un novākti Aizputes novada Lažas pagastā, Kuldīgas novada Rumbas pagastā, Rojas novada Valgalciemā, Miera ielā Liepājā, uz autoceļa Sabile – Stende, Kuldīgas novada Ēdoles pagastā, Ventspils novada Ziru pagastā, Saldus novada Novadnieku pagastā (2 izsaukumi), Talsu novada Laucienas pagastā, Skrundas novada Skrundas pagastā, Kaiju ielā Ventspilī, Kuldīgas novada Padures pagastā, Ventspils novada Puzes pagastā, Dundagas novada Dundagas pagastā un Skrundas novada Raņķu pagastā.
 
Kuldīgas novada Padurtes pagastā virs gājēju ietves bija aizlūzis koks. Jūras ielā Liepājā vējš bija no celtniecības stalažām atrāvis daļu no konstrukcijas. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas