TV Līgovakarā un Jāņos piedāvā latvisku programmu

Ja nu gadījies tā, ka dažādu apstākļu dēļ Līgovakaru un Jāņus jums nākas pavadīt mājās, ir iespēja paskatīties televizoru - visi telekanāli jau tradicionāli piedāvās noskatīties labākās latviešu mākslas filmas, vairākus latviešu autoru izražu ierakstus, kā arī tiešraides no lielākajām līgošanas vietām.

Telekompānija TV3 23.jūnijā plkst.9.10 piedāvās noskatīties režisora Vara Braslas filmu "Emīla nedarbi". Arī vēlāk būs iespēja skatīties filmas no latviešu klasikas zelta fonda - plkst.17.25 - Leonīda Leimaņa fimu "Vella kalpi", bet plkst.20.10 - mākslas filmu "Melnā vēža spīlēs".

24.jūnijā no plkst.9.05 varēs dzīvot līdzi Gunāra Pieša filmas "Sprīdītis" galvenā varoņa piedzīvojumiem, bet plkst.17.15 būs vēl kas no latviešu kino klasikas - "Vella kalpi vella dzirnavās".

Savukārt tie, kas netika uz līgošanu kopā ar seriāla "UgunsGrēks" varoņiem Limbažos, plkst.20.10 varēs noskatīties koncertu "UgunsGrēks līgo Limbažos", kur Līgovakarā tikās Leons, Elizabete, Deniss, Rita, Vadims ar Silviju, Zenta, Mirdza, Jagudins, Maksis un Fēlikss ar Serafimu, mūziķis Marts Kristiāns Kalniņš, apvienība "Kantoris 04" un citi mākslinieki.

Telekompānija LNT 23. jūnijā plkst. 10.25, 14 un 17.35 piedāvās tiešraides no līgošanas pasākuma "Rūdolfa Jāņi Cinevillā", kur piedalīsies populāri mākslinieki un mūziķi.

Plkst.10.30 LNT rādīs latviešu iemīļoto filmu visai ģimenei "Emīla nedarbi"; plkst.15.30 ēterā - amizantā latviešu komēdija "Pērku jūsu vīru, bet plkst.20.35 - tiešraide no Līgo pasākumiem 11. Novembra krastmalā.

24.jūnijā plkst.14.30 optimistu šovā "Sirmā Ēdienkaratē" pavārs  Mārtiņš Sirmais un raidījuma viesi lielajiem stāstīs un rādīs kā darināt alu. Plkst.17.50 kanālā LNT skumjais un patiesas mīlestības pilnais stāsts "Baiga vasara", bet plkst. 20 un plkst.20.35 skaistākie brīži, maģiskākie mirkļi un lustīgākās Līgo dziesmas un tradīcijas no "Rūdolfa Jāņiem Cinevillā".

LTV1 23. jūnijā plkst. 9.55  piedāvās Vara Braslas komēdiju visai ģimenei "Ūdensbumba resnajam runcim", bet plkst.11.20 varēsim noskatīties 70. gadu ekscentrisko šedevru "Dāvana vientuļai sievietei". Plkst.12.45 tai sekos Rīgas kinostudijas īsfilma "Tās dullās Paulīnes dēļ".

No plkst.21 LTV sadarbībā ar Latvijas Radio 2 skatītājiem piedāvās tiešraidi "Latvija līgo Ikšķilē". Līgo nakts pasākums 23. jūnija vakarā etnopopa manierē uz skatuves vienos mūsdienu latviešu populārās mūzikas izpildītājus un visu Latvijas novadu folkloras grupas un ansambļus, tādējādi simboliski apvienojot senču tradīciju spēku un mūsdienu radošo enerģiju.

24. jūnijā plkst.12.55 programmā filma "Mans draugs – nenopietns cilvēks" ar šī gada jubilāru Jāni Paukštello titullomā; plkst.21.15  – režisora Jāņa Streiča optimistiskā komēdija "Rūdolfa mantojums" ar Romualdu Ancānu, Rēziju Kalniņu un Arturu Skrastiņu galvenajās lomās, bet 23.30 - savdabīgā Lielbritānijas, Austrijas un Latvijas kopsadarbībā tapusī komēdija "Jāņu nakts" ar Komisāra Rekša saimnieku Tobiasu Moreti galvenajā lomā.

Vēl LTV1 piedāvās arī trīs latviešu teātra izrādes. 22.jūnijā plkst. 21.20 sāksies izrāde, bez kuras nav iedomājama Līgo svētku atmosfēra – R. Blaumaņa "Skroderdienas Silmačos" Latvijas Nacionālā teātra iestudējumā, 24.jūnijā plkst.14.40 skatītāji varēs noskatīties R. Blaumaņa lugu "No saldenās pudeles" Dailes teātra iestudējumā, bet sestdien, 25.jūnijā, plkst.13.55 – A. Brigaderes "Kad sievas spēkojas" Latvijas Nacionālā teātra iestudējumā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas