Trešdienas "Kursas Laikā": bijusī Godmaņa padomniece gandrīz atklāti par privatizācijas procesu

Trešdienas, 12. oktobra, "Kursas Laikā" saruna ar saraiķnieci Ilmu Rudušu – viņa stāvējusi pavisam tuvu lielajai politikai, devusi padomus valdībai Latvijas neatkarības atjaunošanas sākumposmā.

I. Ruduša vadījusi Monopoldarbības uzraudzības komiteju premjerministra Andra Šķēles laikā. Viņai ir "ieteikts" nejaukties ekonomikas procesos un "turēt mēli aiz zobiem". Pēc aiziešanas no lielās politikas skatuves viņa saimnieko savās dzimtajās mājās Vērgales pagastā.

"Kursas Laiks" skaidro, kāpēc sieviešu basketbola komanda vairs nestartē zem "Liepājas metalurga" karoga, bet gan vienkārši nes pilsētas Liepājas vārdu. Ilggadējā trenere Līvija Alpe-Lūka komandu vairs netrenē. "Man ir liela gadu nasta, biju visiem apnikusi, arī komandā bija vajadzīgas pārmaiņas."

"Kursas Laiks" viesojas pie Pūpolu ģimene "Vērgales Birzmaļos". Pūpoli audzē dažādus dārzeņus, un pēdējos četrus gadus piemājas saimniecībā izaug arī kārtīga ķirbju raža. Pa šiem gadiem apgūti gan ķirbji audzēšanas un glabāšanas knifi, gan arī iepazīta pircēju gaume. Savukārt ķirbju "fane" no Vārves pagasta Ventspils novadā Dzintra Zēberga atklāj, ka iemācījusies pašas audzētos ķirbjus pagatavot tik garšīgi, ka reizēm dzīvesbiedram Rihardam pat nerodas aizdomas, ka ēdienam pievienoti ķirbji.

Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk !

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas