Traģiskā autoavārijā Kuldīgas novadā gājuši bojā trīs cilvēki 1

Sestdien traģiskā autoavārijā Kuldīgas novadā gājuši bojā trīs cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Negadījums noticis uz ceļa Kuldīga - Līči, kad saskrējušās divas vieglās automašīnas.

Sadursmē cietuši seši cilvēki, no kuriem trīs gājuši bojā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja, starp cietušajiem ir 20 gadus vecs vīrietis, kurš guvis smadzeņu satricinājumu, kā arī muguras un rokas traumas, 27 gadus veca sieviete, kura guvusi politraumu, tai skaitā kāju un galvas traumas, un 63 gadus vecs vīrietis, kurs guvis galvas, roku un kāju traumas.

Valsts policijas izplatītā informācija liecina, ka avārija notika autoceļa Kuldīga-Aizpute-Līči 12.kilometrā - 1978.gadā dzimis automašīnas "Opel Vivaro" vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretim braucošo automašīnu "Audi A6". Negadījumā gāja bojā automašīnas "Opel Vivaro" vadītājs, automašīnas "Audi" pasažieri - 1978.gadā dzimusi sieviete un 1999.gadā dzimis jaunietis. Slimnīcā nogādāti automašīnas "Audi" vadītāja, 1988.gadā dzimusi sieviete, un pasažieri - 1995.gadā dzimis vīrietis un 1951.gadā dzimusi sieviete.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

VIENOJAMIES AKCIJĀ !

Vai,kā vajadzētu kādu telefona numuru policijā,kur var anonīmi ziņot par dzērājiem pie stūres.
Un reklāmas kampaņu -" izglāb nevainīgus cilvēkus,paziņo par dzērāju pie stūres" !

pirms 6 gadiem, 2015.08.30 23:02

Latvijas ziņas