Tiesībsargs Liepājas pensionāram iesaka vērsties tiesā par goda un cieņas aizskārumu

Tiesībsargs Liepājas pensionāram Ernestam Puļķim ieteicis vērsties tiesā par goda un cieņas aizskārumu, aģentūru BNS informēja Tiesībsarga biroja preses sekretāre Ruta Siliņa.

Atbildes vēstule pensionāram, kurš bija sašutis par baņķiera Ģirta Rungaiņa izteikumiem saistībā ar pensiju samazināšanu, netiek publiskota, taču birojs šajā lietā nekādas turpmākas darbības neveiks.

Siliņa pastāstīja, ka Puļķa kungam norādīts, ka katram ir tiesības uz viedokli un pensionāram ieteikts savas intereses aizstāvēt civiltiesiskā kārtā, vēršoties tiesā par goda un cieņas aizskārumu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Liepājas pensionārs vērsās pie jaunā tiesībsarga Jura Jansona, paužot sašutumu par baņķiera izteikumiem medijos par pensionāriem un pensiju samazināšanu, lūdzot padomu, kā rīkoties tālāk.

Pensionārs vēstulē pauda savu pārsteigumu un sašutumu, ka Rungainis viņu nosaucis par svēto govi attiecībā par pensiju samazināšanu.

Pret Rungaiņa izteikumiem, viņaprāt, vajadzētu sākt parakstu vākšanu, ar ko vērsties Satversmes tiesā par naida kurināšanu.

Pensionāra vēstule tika izplatīta nesen notikušajā Latvijas Pensionāru federācijas kongresa laikā. Līdere Aina Verze aģentūrai BNS sacīja, ka šādu vēstuļu esot ļoti daudz un tā ilustrējot pensionāru noskaņojumu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas