Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiek meklēti Latvijas Izcilnieki

Sākusies pieteikumu iesniegšana talantīgo bērnu un jauniešu konkursam „Latvijas Izcilnieki”. Pretendenti „Latvijas Izcilnieki” titulam tiks izraudzīti par sasniegumiem piecās dažādās kategorijās – zinātnē, mūzikā, sportā, sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī mākslas, kultūras un radošajā jomā.

No visiem pieteikumiem pieci labākie saņems 100 latu „Maxima” stipendiju ik mēnesi visa nākamā mācību gada garumā (kopumā 1000 latu katrs), bet 45 pusfinālisti - vienreizēju naudas balvu 100 latu vērtībā. Dalībnieku pieteikumi tiks gaidīti līdz 2010. gada 9. maijam.

Konkursa „Latvijas Izcilnieki” mērķis ir novērtēt un atbalstīt Latvijas talantīgākos jauniešus, kas sasnieguši ievērojumus rezultātus vietēja vai starptautiska mēroga konkursos, olimpiādēs, projektos un citās aktivitātēs. Konkursu organizē veikalu tīkls „Maxima” un telekompānija „Latvijas Neatkarīgā Televīzija” (LNT).

Konkursa iniciatora un stipendiju nodrošinātājas - SIA „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš saka: „Mērķis ir izcelt jaunos censoņus un palīdzēt tiem, kuriem ir spējas un kuri ir aktīvi, jo tā ir mūsu Latvijas nākotne. Jau no mazotnes vēlamies rādīt, ka aktivitāte un darbs nes augļus, ka ar sasniegumiem ir jālepojas un ka iniciatīva tiek novērtēta. Tad apkārt mums būs daudz vairāk jauno uzņēmēju un ideju ģenerētāju. Tāpēc „Maxima” jau piecus gadus atbalstījusi centīgākos skolēnus vai klases ar stipendijām un tagad to jaunā formā grib iedibināt par jauku tradīciju. Aicinu jauniešus pieteikties un lepoties ar sasniegto!”

LNT radošais direktors Niks Volmārs: „Mēs varam lepoties ar daudziem talantīgiem brīnumbērniem. Ir ļoti svarīgi atbalstīt viņu tālāko izaugsmi. Ja arī jums blakus aug īpašs brīnumbērns, tad pastāstiet par viņu mums. Un mēs šos brīnumbērnus parādīsim Latvijai, lai ar viņu panākumiem varam lepoties visi kopā. Telekompānijas LNT galvenais mērķis ir sekmēt lielākas, spēcīgākas Latvijas veidošanos, ar kuru mēs visi varam lepoties. Tādēļ ir ļoti svarīgi īpaši atbalstīt tos jaunos censoņus, uz kuriem gulsies rītdienas Latvijas attīstība".

Projekta noslēgumā plānota svinīgā apbalvošanas ceremonija 1.septembrī, kas būs redzama arī tiešraidē LNT plkst. 21:00. Tajā tiks sumināti un apbalvoti 45 talantīgākie bērni un jaunieši, kā arī paziņoti pieci nākamā mācību gada stipendiju ieguvēji.
Konkursā var piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo skolu 4.-11. klašu skolēni. Vērtēti tiks sasniegumi par 2009./2010. mācību gadu. Taču jāatceras, ka tiks izskatīti un novērtēti tikai individuālie sasniegumi, nevis sasniegumi komandā vai grupā.

Lai piedalītos konkursā, jāaizpilda pieteikuma anketa un jāsagatavo motivācijas vēstule, jāpievieno skolas 2008./2009.mācību gada liecības kopija, klases audzinātāja, trenera vai projekta kuratora rekomendācijas vēstule, kā arī iegūto atzinību, diplomu kopijas. Visi dokumenti jāsūta pa pastu uz adresi „Latvijas Izcilnieki”, Stabu iela 19, LV-1011, Rīga vai uz e-pastu latvijasizcilnieki@latvijasizcilnieki.lv.

Plašāka informācija un visas nepieciešamo dokumentu formas atrodamas www.latvijasizcilnieki.lv. Detaļas var precizēt pa tālruni 67898632.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas