"Tele2" pabeidzis Kurzemes tīkla modernizāciju 1

Mobilo sakaru operators "Tele2", nomainot aparatūru bāzes stacijās un uzceļot 38 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas, pabeidzis sava Kurzemes tīkla modernizāciju, informē "Tele2" sabiedrisko attiecību konsultante Egita Māliņa.

Tīkla modernizācija Kurzemē veikta, investējot 500 000 latu, un tās rezultātā "Tele2" ātrgaitas mobilais internets ir pieejams jau 96% Kurzemes reģiona iedzīvotāju gan pilsētās, gan mazāk apdzīvotos pagastos un ciemos, teikts paziņojumā medijiem.

"Pieprasījums pēc mobilā interneta Kurzemē ir augsts - pēdējā gada laikā patēriņš ir palielinājies par 60% un mobilo internetu telefonā vai datorā lieto jau katrs trešais "Tele2" klients šajā reģionā," paziņojums citē "Tele2" valdes priekšsēdētāju Valdi Vancoviču.

Modernizācija un jauno iekārtu uzstādīšana veikta sadarbībā ar telekomunikāciju risinājumu ražotāju "Nokia Siemens Networks", teikts paziņojumā.

Pabeidzot Kurzemes projektu, "Tele2" vēl atlicis veikt tīkla modernizācijas darbus Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastu un Tukuma novados. Paredzēts, ka visas Latvijas tīkla modernizācija tiks pabeigta šī gada otrajā ceturksnī.

"Tele2" arī informēja par vietām, kur uzstādītas jaunas 3G bāzes stacijas, kas nodrošina ātrgaitas mobilo internetu.

Apdzīvotās vietas, kurās pēc šo bāzes staciju uzcelšanas "Tele2" mobilais internets ir kļuvis pieejams vai arī tas tiek nodrošināts vēl ātrāks, ir šādas: Aizputes novada Cīravas, Kalvenes un Kazdangas pagasts, Brocēnu novada Blīdenes un Remtes pagasts, Durbes novada Durbes un Vecpils pagasts, Grobiņas novada Gaviezes un Medzes pagasts, Kandavas novada Kandavas pagasts, Kuldīgas novada Gudenieku, Kabiles, Kurmāles un Rumbas pagasts, Liepāja (Ģenerāļa Baloža iela), Mērsraga novada Mērsraga pagasts, Nīcas novada Nīcas pagasta Bernātos un Nīcā, Pāvilostas novada Sakas un Vērgales pagasts, Rucavas novada Rucavas pagasts, Saldus novada Ezeres, Kursīšu, Lutriņu, Saldus un Zirņu pagasts, Skrundas novada Raņķu pagasts, Talsu novada Sabile un Abavas, Balgales, Lubes un Stendes pagasts, Ventspils novada Usmas, Zlēku, Piltenes, Puzes un Užavas pagasts, teikts paziņojumā.

"Tele2" ir zviedru "Tele2 AB" grupas uzņēmums, kas ir viena no Eiropas lielākajām telekomunikāciju kompānijām un nodrošina 37,6 miljoniem klientu 11 valstīs fiksēto un mobilo sakaru, kā arī datu pārraides un interneta pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas