Svētku brīvdienas sāksies ar sauli un siltu laiku, vēlāk gan gaidāmi mākoņi un nokrišņi

Ceturtdiena, 24.decembris, solās būt saulaina un bez nokrišņiem, pierims arī vējš, savukārt 25. un 26.decembrī būs mākoņains, kā arī gaidāmi nokrišņi, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Gaisa temperatūra visās Ziemassvētku dienās visā valsts teritorijā varētu saglabāties nemainīga - no plus 4 līdz plus 8 grādiem.

Naktī uz 24.decembri visā Latvijā gaidāms brāzmains vējš, par ko sinoptiķi šodien jau izplatījuši brīdinājumu, bet sagaidāms, ka vējš rīt dienas laikā pierims.

Savukārt naktī uz 25.decembri Latvijai varētu atkal pietuvoties nokrišņu zona, tādēļ 25. un 26.decembrī laiks būs mākoņains, iespējami arī nokrišņi.

Līdz 28.decembrim gaisa temperatūra varētu saglabāties nemainīga, bet no 28.decembra varētu pastiprināties anticiklona ietekme, kā rezultātā nokrišņi mitēsies un varētu pazemināties gaisa temperatūra.

Vecgada dienā, 31.decembrī, anticiklons varētu zaudēt savu ietekmi, atgriežoties nokrišņiem un pastiprinoties vējam. Tomēr gaisa temperatūra Vecgada dienā varētu pieturēties zem nulles, piekrastē - ap nulli. LVĢMC gan uzsver, ka līdz Vecgada vakaram vēl ir nedēļa laika, tādēļ prognozes vēl var ievērojami mainīties.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas