Svētkos visu diennakti strādās ģimenes ārstu tālrunis

Svētku dienās visu diennakti darbosies Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001, pa kuru var saņemt medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešams saukt ātro palīdzību.

Pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi medicīniskus padomus sniedz brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, bet darbdienās no plkst.18 līdz plkst.8.

Lai svētku dienās saņemtu medicīnisku konsultāciju pēkšņas saslimšanas gadījumos, iedzīvotāji var vērsties pie dežūrārstiem.

Lielākajās Latvijas pilsētās ārpus Rīgas dienas laikā dežūrārsti būs pieejami no 24. līdz 26.decembrim, 31.decembrī un 1.janvārī. Dežūrārstu darba grafiks pieejams Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā www.vmnvd.gov.lv.

Traumu gadījumos vai pēkšņas saslimšanas gadījumos iedzīvotāji var vērsties arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos. Ar steidzamās medicīniskās palīdzības punktu atrašanās vietām varat iepazīties NVD mājaslapā www.vmnvd.gov.lv.

Neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta ir veselība vai dzīvība, palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas. Neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt, zvanot pa tālruni 113.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas