Stāvot garajās rindās pie bankomātiem, slikti palicis četriem cilvēkiem

Stāvot garajās rindās pie bankomātiem, kas radušās "Latvijas Krājbankas" krīzes dēļ, slikti palicis četriem cilvēkiem, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumam "Labrīt, Latvija!" sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Vija Grigale.

Viņa sacīja, ka gadījums Madonā, kad kādam vīrietim palicis slikti un viņš nomiris stāvot rindā pie "Latvijas Krājbankas" bankomāta, nav vienīgais gadījums Latvijā.

Vēl trīs gadījumos cilvēkiem palicis slikti un izsaukti mediķi, šajos gadījumos gan nav bijusi nepieciešama hospitalizācija.

Grigale norādīja, ka, acīmredzot, cilvēkiem ilgā stāvēšana rindā radīja zināmas problēmas, un cietušie bija gados vecāki cilvēki.

Vēl pie vienas citas bankas bankomāta arī kādam cilvēkam palicis slikti.

Jau vēstīts, ka, stāvot rindā pie "Latvijas Krājbankas" bankomāta, pagājušajā ceturtdienā Madonā  miris vīrietis. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša informēja, ka 65 gadus vecs vīrietis ceturtdien ir stāvējis rindā pie bankomāta un viņam palicis slikti. Lai arī mediķi atbraukuši uz notikuma vietu četru minūšu laikā, tika konstatēta vīrieša nāve.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas