Sprūdžs: Pirmajā piegājienā pašvaldību vadītājus necentīsimies pārvilināt 1

Edmunds Sprūdžs (Zatlera Reformu partija) vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā redz konstruktīvu sadarbību ar pašvaldībām neskatoties uz atšķirīgo politisko piederību.

Piektdien intervijā raidījumam "Labrīt, Latvija" viņš norādīja, ka pašvaldību vadītājus pirmajā piegājienā necentīsies pārvilināt uz ZRP, tomēr sadarbību nākotnē neizslēdz.

"Es domāju, ka konstruktīvai sadarbībai ir pamats. Šo pašvaldību vadītājiem ir līdzīgas problēmas risināmas kā pārējo pašvaldību vadītājiem, neatkarīgi no tā vai viņi ir pozīcijā vai opozīcijā," sacīja E.Sprūdžs.

Noskatieties videointervijas fragmentu!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ošelis

Pirmajā piegājienā nē, bet sadarbību neizslēdz, tātad tomēr partijas piederībai būs nozīme, bet iespējams ka ar pārējiem arī drusku parunās. "Šo pašvaldību vadītājiem ir līdzīgas problēmas risināmas kā pārējo pašvaldību vadītājiem, neatkarīgi no tā vai viņi ir pozīcijā vai opozīcijā". Problēmas ir vienas, bet risināšana varētu labāk veikties tiem, kas ir no pozīcijas partijām, tā var saprast, kaut gan teorētisks pamats ir sadarboties pat ar opoozīciju. Kāda pašaizliedzība un piekāpība! Ministrs būs labais.

pirms 9 gadiem, 2011.10.26 13:59

Latvijas ziņas