Sprūdžs neizslēdz, ka varētu turpināt ministra darbu arī pēc 1.decembra

Demisijas rakstu savlaicīgi iesniegušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" neizslēdza, ka varētu turpināt ministra darbu arī pēc 1.decembra.

Kā ziņots, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) 5.septembrī pieņēma Sprūdža demisiju, vienojoties, ka ministrs turpinās pildīt savus pienākumus līdz šī gada 1.decembrim. Reformu partijas Saeimas frakcija lēmusi respektēt Sprūdža lēmumu atkāpties no amata 1.decembrī.

Šorīt televīzijā Sprūdžs apstiprināja, ka viņa lēmums izvēlēties "atlikto demisionēšanu" kopumā ir bijis pareizs. Ministrs norādīja, ka attiecībā uz paveicamajiem darbiem, kurus viņš gribējis izdarīt līdz demisijai, galvenais bijis nākamā gada valsts budžeta pieņemšana, kas nu ir izdarīts.

Tomēr, vaicāts, vai ir atlicis vēl kāds nepaveikts darbs ministra amatā, Sprūdžs pieminēja deputātu skaita samazināšanu pašvaldībās, vietējo pašvaldību referenduma likumu un divus ar depozīta sistēmas ieviešanu dzēriena iepakojumam saistītus likumprojektus. Viņš atzina, ka laiks šo darbu paveikšanai atlicis ļoti maz, tāpēc gribētos, lai nākamais ministrs turpina iesākto.

Jautāts, vai pats tomēr nevēlas turpināt darbu ministra amatā pēc 1.decembra, Sprūdžs atbildēja, ka vispirms līdz tam ir jānodzīvo. "Viss ir iespējams. Pašlaik skaidrs, ka ir manas demisijas pieteikums, un ir premjera rīkojums." Uz jautājumu, vai apsver iespēju ņemt atpakaļ savu demisijas pieteikumu, Sprūdžs konkrēti atturējās atbildēt.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas