Šonedēļ Latvijā valdīs ziema ar sniegu un salu; Kurzemē nedaudz siltāks

Šonedēļ Latvijā valdīs ziema ar sniegu un salu, brīvdienās gaidāms pat stiprs sals.

Rīt Latvijai no dienvidrietumiem pietuvosies mākoņu un nokrišņu zona, tādēļ pa laikam snigs. Turpmāk, līdz nedēļas nogalei, virs Latvijas atradīsies augsta spiediena apgabals, tādēļ mākoņi nedaudz izklīdīs, ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Valdošie būs mēreni austrumu, ziemeļaustrumu vēji, un pastiprināsies sals: nakts stundās gaisa temperatūra pazemināsies līdz -13...-18 grādiem, dienas laikā tā gaidāma lielākoties -7..-13 grādu robežās, vien Kurzemē būs par dažiem grādiem siltāks.

Visstiprākais sals gaidāms brīvdienās: naktī, debesīm skaidrojoties, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -18...-23 grādiem, bet naktī uz sestdienu dažviet termometra stabiņš noslīdēs līdz -24...-26 grādu atzīmēm. Arī dienas laikā sestdien temperatūra gaidāma no -8...-10 grādiem Kurzemes piekrastē līdz -16...-19 grādiem austrumu rajonos.

Laika apstākļi sāks mainīties svētdien dienas laikā, kad vējš iegriezīsies no ziemeļiem, un Latvijā sāks ieplūst nedaudz siltāks gaiss, līdzi nesot arī sniegu. Juras piekrastē gaidāms pat neliels atkusnis.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas