Šonedēļ laiks būs silts

Šonedēļ laiks Latvijā lielākoties būs silts, dažās dienās gaisa temperatūra pārsniegs +20 grādu atzīmi, liecina prognozes.

Pirmdienas rītā temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz +2..+6 grādiem, vietām zāles augstumā ir neliela salna, bet diena būs saulaina un silta, turklāt bez nokrišņiem. Valdošais būs lēns dienvidrietumu vējš, gaiss iesils līdz +19..+22 grādiem, vietām piekrastē vēsāks - ap +16..+18 grādiem.

Otrdienas naktī no rietumiem Latvijai tuvosies aukstā atmosfēras fronte, tādēļ vietām Kurzemē uz rīta pusi gaidāms neliels lietus. Temperatūra pazemināsies līdz +8..+12 grādiem, bet dienas laikā visā valstī gaidāms lietus, vietām Vidzemē un Latgalē līs mēreni stipri un ar pērkona negaisu. Gaisa temperatūra lielākajā valsts daļā +16..+21 grāds, bet Latgalē krietni karstāks - +22..+26 grādi.

No trešdienas līdz piektdienai laika apstākļi būtiski nemainīsies. Dienas būs daļēji mākoņainas, bieži parādīsies saule, bet brīžiem arī uzlīs, taču ne visā Latvijā. Vietām iespējams pērkona negaiss. Valdošie būs rietumu un dienvidu vēji. Gaisa temperatūra naktīs pazemināsies līdz +2..+9 grādiem, zāles augstumā vietām pastāv pavisam neliela salnas iespējamība, dienās gaiss iesils līdz +15..+20 grādiem.

Sestdien vējš iegriezīsies no dienvidaustrumiem, dienvidiem, pastiprināsies un būs brāzmains. Pašreizējās prognozes rāda, ka valsts rietumu un centrālajā daļā, visticamāk, veidosies pērkona negaisi. Laiks būs silts - temperatūra naktī +7..+12 grādi, dienā līdz +20..+25 grādiem.

Svētdien lietus iespējamība mazāka, taču kļūs par 2-4 grādiem vēsāks.

www.lsm.lv

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas