Šogad slēgta viena, bet apvienotas vairākas izglītības iestādes

Šogad slēgta viena, bet apvienotas vairākas izglītības iestādes, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) dati par 2013.gadā reorganizētajām, slēgtajām un dibinātajām izglītības iestādēm.

Ar IZM četras pašvaldības ir saskaņojušas izglītības iestāžu reorganizāciju šajā gadā. Tādējādi ar 1.septembri Beļavas pirmsskolas izglītības iestāde "Zvaniņš" tiks pievienota K.Valdemāra pamatskolai, līdz ar to iegūstot nosaukumu K.Valdemāra pamatskola ar filiāli. Savukārt Sidgundas pamatskola un Mālpils vidusskola reorganizētas, apvienojot tās un izveidojot Mālpils novada vidusskolu.

Jūlija beigās tika reorganizētas Liepenes pamatskola un Variešu pirmsskolas izglītības iestāde "Varavīksne", apvienojot tās un izveidojot Variešu sākumskolu. Tikmēr Pabažu pamatskola reorganizēta, pievienojot to Sējas pamatskolai.

Šogad slēgta tikai viena skola - Cirmas pamatskola Ciblas novadā, kuru slēdza 1.augustā. Savukārt pērn tika slēgtas astoņas izglītības iestādes.

Saskaņojot ar IZM, dibinātas divas izglītības iestādes - Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde "Pepija" un Burtnieku novada pirmsskolas izglītības iestāde "Matīši".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas