Šodien un rīt gaidāms īsti vasarīgs laiks - spīdēs saule un gaiss iesils līdz plus 25, plus 26 grādiem

Šodien un rīt Latvijā ir gaidāmi īsti vasarīgi laika apstākļi - spīdēs saule un gaiss dienas laikā sasils līdz plus 25, plus 26 grādiem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

No rīta gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies un jau pusdienlaikā tā visā valsts teritorijā būs virs plus 20 grādu atzīmes. Turpmākās stundas kļūs vēl siltāks - pēcpusdienā gaisa temperatūra lielākoties būs plus 24, plus 25 grādi, un arī vakarā vēl saglabāsies siltums.

Nakts uz svētdienu, 23.augustu, būs salīdzinoši silta, bet saullēktā vietām Vidzemē gaisa temperatūra noslīdēs zem plus 10 grādu atzīmes. Taču no rīta jau atkal tā palielināsies.

Svētdien kļūs par kādu grādu siltāks - pēcpusdienā dienvidu un centrālajos rajonos gaidāmi plus 26 grādi, bet pārējā valsts daļā - plus 24, plus 25 grādi.

Sinoptiķi prognozē, ka arī nākamajā nedēļā būtiskas izmaiņas nav gaidāmas - laiks būs silts, saulains un bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaisa temperatūra dienas laikā vietām var pakāpties līdz plus 26 grādiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas