Šodien izdos un zīmogos kārtējās Ziemassvētku pastmarkas

Latvijas Pasts šodien izdod divas dažādas nominālvērtības pastmarkas sērijā "Ziemassvētki" un rīko to pirmās dienas zīmogošanu.

Jauno pastmarku vizuālais izskats veidots atbilstoši tradicionālajai Ziemassvētku tematikai - ar svētku eglīti un zem tās paslēptām dāvanām. Pirmās dienas aploksnē attēlots ziemas skats ar apsnigušu eglīšu ieskautu māju un sniegavīru, savukārt pirmās dienas zīmogā attēlota izrotāta Ziemassvētku eglīte. Jauno pastmarku dizaina autore ir māksliniece Lilija Dinere, teikts paziņojumā medijiem.

Pastmarka ar nominālvērtību 35 santīmi atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanai Latvijas teritorijā, un tās tirāža ir 1 200 000 eksemplāru. Savukārt pastmarka ar nominālvērtību 60 santīmu atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanai uz valstīm ārpus Eiropas Savienības. Pastmarka izdota 200 000 eksemplāru tirāžā, teikts paziņojumā.

Ziemassvētku pastmarku izdošana noslēdz 2012.gada pastmarku izdošanas plānu. Nākamo filatēlijas jaunumu jeb kolekcionāriem interesanto pastmarku un/vai aploksni plānots izdot 2013.gada 11.janvārī, informē pasts.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas