Sniegs un apledojums daudzviet apgrūtina braukšanu

Sniegs un apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet apgrūtina braukšanu, informē "Latvijas Valsts ceļi".

Vietām Kurzemē un Vidzemē ir nokrišņi sniega un slapja sniega veidā. Gaisa temperatūra no mīnus 1 līdz plus 1 grādam.

Rīgas apkārtnē, kā arī Ventspils, Liepājas, Jelgavas un Ainažu virzienos apgrūtināti braukšanas apstākļi visā ceļa posma garumā. Autoceļi vietām sniegoti un apledo. Brauktuves tīra un kaisa.

Bauskas virzienā snieg, kas apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Rīga-Ķekava. Brauktuvi tīra un kaisa.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi posmā Rīga-Pļaviņas, posmā Varakļāni-Ludza, posmā Grebņeva-Špoģi un uz Rēzeknes apvedceļa. Autoceļš vietām sniegots un apledo. Brauktuves tīra un kaisa ar pretapledojuma materiālu.

Valmieras virzienā sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Murjāņi-Strenči. Brauktuves tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Siguldas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi posmā Rīga - Raunas pagrieziens. Autoceļš vietām sniegots un apledo. Brauktuves tīra un kaisa.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā Latvijā, izņemot Ventspils, Balvu, Jēkabpils, Ludzas, Daugavpils, Gulbenes Madonas un Valkas apkaimes. Autoceļi apledojuši un vietām sniegoti. Brauktuves tīra un kaisa.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu gaitā notiek bīstamo ceļa posmu - krustojumu, pagriezienu, kāpumu - pretslīdes apstrāde.

Braucot ziemas apstākļos, autovadītājus aicina izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. Ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas