Skolēni balvā saņem iespēju iepazīt kuģus

Apriķu pamatskolas un Virgas pamatskolas skolēni kā balvu par uzvaru Aizsardzības ministrijas rīkotajā konkursā "Sargeņģelis karavīram" saņems iespēju apmeklēt Jūras spēku flotiles kuģus, informē ministrija. Individuālā vērtējumā par uzvarētājiem atzīti arī Lauma Magdalēna van der Vēna un Jānis Ingus Valdmanis.

Šodien Ventspilī patruļkuģus apmeklē uzvarētāji - Madonas 1. vidusskolas skolēni, uzvarētājiem no Aizputes un Priekules novada par apmeklējumu vēl jāvienojas, skaidro preses nodaļas speciāliste Liene Ulbina.

Apriķu pamatskolas 3. klases skolēniem būs iespēja apmeklēt jauno patruļkuģi P-05 "Skrunda" , skolēni no Virgas pamatskolas 2., 3. un 4. klases iepazīs štāba un apgādes kuģi A-53 "Virsaitis” . "Jau esam sarunājuši - nākamtrešdien dosimies uz Liepāju. Konkurss bija sen, uz Ziemassvētkiem, mazliet jau piemirsies, toties tagad īstais laiks tādai ekskursijai - mācību gads jau noslēdzas," teic Virgas pamatskolas direktore Aija Vainovska.

Individuālo uzvarētāju sarakstā ir arī Elisa Petrovska un Lauma Magdalēna van der Vēna no Rucavas pamatskolas un Jānis Ingus Valdmanis no Bārtas pamatskolas.

Lai veicinātu saikni starp sabiedrību un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Aizsardzības ministrija aizvadītā gada nogalē aicināja 1.-4.klašu skolēnus piedalīties konkursā "Sargeņģelis karavīram" un izgatavot eņģeļus karavīriem, kuri Ziemassvētku laikā savus dienesta pienākumus pildīja Afganistānā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas