Sīksti un kopā ar jums

Pagājušā gada rudenī “Kursas Laiks”, ciemojoties pie agronoma Māra Narvila, viņa dārzā iestādīja nelielu Grieķijas valrieksta dēstu. Saimnieks rūpējās, lai tam būtu labi augšanas apstākļi, un vēroja, kā tas izturēs apkārtējos mainīgos un bieži vien neprognozējamos apstākļus.

Šovasar, atkal ierodoties saimniecībā, “Kursas Laika” pirmais gājiens bija pie sava kociņa, un – tavu prieku! – tas bija pārziemojis, saņēmies un tiecās uz augšu. “Sīksts gan!” priecājās dārzkopis.

Kociņam augšanu un sīkstumu nodrošina apkārt liktā mulča, bet laikraksta veidotājiem – jūs, lasītāji, kuru dēļ ir vērts doties uz darbu un skatīties pāri ne no mums atkarīgiem apstākļiem un šķēršļiem. 

Daudz emociju mums sagādā ne tikai jūsu viedokļi un stāsti, bet arī piedalīšanās konkursos. Lai gan uzvarētājus bezkaislīgi izvēlas datorprogramma, mēs dzīvojam līdzi gan pareizo, gan nepareizo atbilžu autoriem un cenšamies izprast, kur, piemēram, kāds ieraudzījis vēl trīs ābolus vai, gluži pretēji, kurš ir tas viens ābols, ko daudzi nav pamanījuši.

Kā nedēļas laikraksts esam gatavi nākamgad nākt pie jums ar jauniem dzīves un pieredzes stāstiem, atbildēm uz jautājumiem, receptēm un aktuālo informāciju par notiekošo jūsu pagastā, Latvijā un visā pasaulē.

Laikraksta cena ir rezumējošais posms tā tapšanas izdevumu ķēdē, un vispārējā finansiālajā situācijā neliels tās pieaugums ir neizbēgams. Abonēšanas kampaņa sāksies oktobrī un turpināsies līdz decembra beigām. Novadu iedzīvotājiem, kuri šajā laika posmā ieradīsies darīšanās Liepājā, iesaku ieplānot brīdi, lai savu laikrakstu abonētu uz vietas redakcijā. Ietaupīsit komisijas maksu pastā! Pie sienas rezervējiet vietu nākamā gada kalendāram, ko saņems visi abonenti! Un ne vienam vien laimēsies iegūt balvu loterijā.
Sirsnīgs paldies visiem, kuri ir un būs ar mums!

Informācija – patiesas ziņas, līdzcilvēku pieredze, speciālistu padomi, iedvesmojoši dzīvesstāsti – ir tā mulča, kas baro ikvienu prātu un dvēseli un veicina izaugsmi visa mūža garumā. Augsim kopā!

20190926-1242-abo-jpg.jpg

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas