Sestdien laika apstākļi vēl nemainīsies, bet no svētdienas strauji kļūs aukstāk

Piektdienas rītā debesis Latvijā apmākušās, vietām, pārsvarā valsts centrālajā daļā smidzina lietus vai snieg sīks sniegs, gaisa temperatūra -1..+2 grādu robežās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā debesis saglabāsies pārsvarā apmākušās, vietām sīks lietus un sniegs, pūtīs lēns dienvidu, dienvidrietumu vējš.

Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +1..+4 grādiem.

Arī sestdien būs daudz mākoņu un vietām gaidāmi sīki nokrišņi, tomēr valsts dienvidos debesis jau skaidrosies un uzspīdēs saule. Gaisa temperatūra naktī -3..+3 grādi, bet dienā +1..+4 grādi.

Naktī uz svētdienu debesis brīžiem skaidrosies, vietām iespējams sīks sniegs, vējš iegriezīsies no ziemeļaustrumiem. Gaiss atdzisīs līdz -4..+1 grādam, bet dienas laikā debesis skaidrosies, īpaši Vidzemē. Ar brāzmainiem austrumu puses vējiem sāks ieplūst aukstāks un sausāks gaiss, tādēļ vēl dienas vidū gaisa temperatūra -2..+3 grādu robežās, bet pēcpusdienā strauji kļūs aukstāks.

Nākamā nedēļa Latvijā iesāksies ar salu. Pirmdienas rītā Kurzemē un Zemgalē gaisa temperatūra būs -2..-7 grādi, bet Vidzemē un Latgalē līdz -10..-15 grādiem. Aukstums gan nebūs uz ilgu, jo jau nedēļas otrajā pusē atgriezīsies atkusnis.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas