Santīms no katras iegādātās Limbažu piena pakas tiks ziedots Dr.Klaunu projektam

Atbalstot dakteru klaunu terapiju Latvijā, produktu zīmols "Limbažu piens" aicina ikvienu – iegādājoties Limbažu piens litra 2,5% pienu, santīms tiks novirzīts dakteru klaunu darbam Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Dakteri klauni ir bērnu sociāli kulturālas rehabilitācijas kustība, kas balstās uz mākslas terapijas, klaunu terapijas un spēles terapijas principiem.

"Dakteru Klaunu terapiju visā pasaulē atzīst par  būtisku un neatsveramu bērnu mūsdienu ārstniecības sastāvdaļu. Projekta uzsākšana notikusi, pateicoties nevalstiskās organizācijas iniciatīvai, privātā finansējuma un valsts uzņēmuma veiksmīgai un auglīgai sadarbībai, kā arī daudzu cilvēku emocionālam atbalstam. Priecājamies, ka, pateicoties Limbažu piens iniciatīvai, ikviens Latvijas iedzīvotājs un piena cienītājs varēs atbalstīt Dakteru Klaunu darbu slimnīcā," stāsta biedrības "Dr.Klauns" dibinātāja Marianna Milovska.

"Dakteru Klaunu darbu slimnīcā, palīdzot medicīniskajam personālam pie mazo pacientu atveseļošanas, nevar novērtēt naudā. Taču, lai šis darbs notiktu kvalitatīvi, regulāri un ilgtermiņā, tam nepieciešami līdzekļi un katrs santīms ir svarīgs. Tādēļ piena produktu zīmols Limbažu piens aicina – iegādājoties Limbažu piens 1 litra 2.5% pienu, 1 santīms tiks novirzīts dakteru klaunu darbam Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Dāvāsim bērniem smaidus kopā!" papildina Food Union ģenerāldirektors un valdes priekšsēdētājs Sergejs Beshmeļņickis.

Klaunu terapiju, kas kļūst aizvien izplatītāka visā pasaulē, pirmo reizi sāka praktizēt 1986.gadā ASV. Šobrīd pasaulē darbojas vairāk nekā 30 Dakteru Klaunu organizācijas. Ārstniecisko klaunu palīdzību visā pasaulē pielieto gan intensīvajā terapijā, ķirurģijas un rehabilitācijas nodaļās, gan dialīzes, dienas aprūpes centros un ar autismu sirgstošiem bērniem, kā arī onkoloģijas, neonataloģijas nodaļās un no vardarbības cietušu bērnu aprūpē u.c. Dakteru Klaunu projektu īsteno biedrība Dr.Klauns sadarbībā ar Bērnu slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma "Food Union" un P.Avena labdarības fonda "Paaudze" atbalstu. Šonedēļ Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā notika pirmais dakteru klaunu izlaidums.

"Food Union" ir apvienoto uzņēmumu AS "Rīgas piena kombināts" un AS "Valmieras piens" jaunais nosaukums.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas