Sākusies balsošana par labāko un interesantāko Kurzemē ražoto produktu

No šodienas izstādes "Elementi 2013" mājaslapā "www.kurzemerazo.lv " sākusies balsošana par labāko - radošāko, skaistāko un interesantāko - Kurzemē ražoto produktu, informē Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Attīstības un mārketinga daļas vadītāja asistente Madara Grinvalde.

Kopumā izstādē šogad piedalās 50 dažādi produkti no visas Kurzemes. Vislielāko interesi izrādījuši uzņēmēji no Ventspils un tās reģiona, kas iesnieguši tādus produktus kā Ventas tilts, mobilais fotostends, zobratu pārnesuma galda spēle, šūpuļdziesmas dziedošais "Miega lācis" un citus oriģinālus produktus.

Liepājnieki savukārt piedāvā iespēju uzzināt, kāds izskatās elektrovelosipēds "Blue Shock Bike" vai Liepājā radīta atpūtas motorlaiva, kā arī noskaidrot, ko pārstāv Latvijas zīmols "NUR", ko SIA "Brik" gatavo no veciem Sibīrijas ciedra bluķiem un kādus jaunumus sagatavojis SIA "Wooly World".

Arī Saldus, Talsi un Kuldīga snieguši savu artavu izstādes tapšanā, un daži uzņēmēji pieteikuši izstādei pat vairākus produktus. Piemēram, Talsu uzņēmums SIA "Bewo agro" šogad startēs ar diviem projektiem - mucu mājiņām "Laimes māja" un kompaktoru, kas paredzēts augsnes sagatavošanai sējai.

Iepazīties ar visiem šī gada izstādes dalībniekiem un nobalsot par savu favorītu būs iespējams arī kādā no izstādēm Kurzemes pilsētās. Klātienē balsot varēs ar viedtālruņu palīdzību, izmantojot QR kodus, kas būs atrodami uz produktu plakātiem.

Vietnē www.kurzemerazo.lv balsošana norisināsies līdz 17.martam.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas