Sakož čūskas, saindējas ar sēnēm, iebrauc kokā ar kvadriciklu 1

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama diviem cilvēkiem, kurus sakodusi čūska, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vītola.

Zemgalē 49 gadus vecu sievieti čūska sakodusi rokas pirkstā, strādājot mājas dārzā, savukārt Vidzemē 57 gadus vecai sievietei čūska iekodusi rokā, mežā ogojot.

Pēc lapsenes dzēliena mediķu palīdzība bija vajadzīga 61 gadus vecam vīrietim Zemgalē.

Ar aizdomām par saindēšanos ar sēnēm slimnīcā nogādāta 34 gadus veca sieviete Latgalē. Šis šogad ir jau trešais gadījums, kad slimnīcā nonāk pacienti pēc saindēšanās ar sēnēm.

Kurzemē 13 gadus vecs pusaudzis nokritis no koka un guvis kājas lūzumu, savukārt deviņus gadus vecs zēns ar kvadriciklu iebraucis kokā un guvis smadzeņu satricinājumu.

Ar suņa kodumiem mediķu aprūpē nonākuši četri cilvēki. Kādam 20 gadus vecam vīrietim paziņu suns iekodis vaigā un zodā.

Vidzemē 25 gadus vecs vīrietis guvis traumu strādājot tranšejā. Iegruvusi zeme un vīrietis guvis apakšstilba lūzumu, savukārt Zemgalē 21 gadus vecam vīrietim uz kājas uzkritis smagums un viņš guvis vaļēju pirksta lūzumu.

Aizvadītajā diennaktī kopumā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes devās uz 1194 izsaukumiem, no tiem 219 gadījumos bijušas dažāda veida traumas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jāāā

Pēc virsraksta varētu padomāt ka to visu viens cilvēks paspējis....

pirms 7 gadiem, 2013.08.17 12:53

Latvijas ziņas