Sākas Lielās talkas norises vietu reģistrācija

Šodien Lielās talkas mājaslapā "www.talkas.lv" sākas visu talkošanas vietu reģistrācija, informē Lielās talkas mediju koordinatore Anna Blaua.

Lielās talkas mājaslapā sadaļā "Kartes" Latvijas pašvaldības, izglītības iestādes, uzņēmumi, organizācijas un iedzīvotāji ir norādījuši, viņuprāt, piesārņotākās vietas Latvijā, kas talkas laikā, 20.aprīlī, būtu jāsakopj, un šodien sākas atzīmēto vietu reģistrācija.

Atzīmētajā punktā ikviens interesents varēs organizēt kolektīvu talku un pieteikt to kā savu talkošanas vietu. Lai pieteikto piesārņoto vietu reģistrētu kā oficiālo talkošanas vietu, Lielās talkas rīkotāji aicina interesentus iepazīties ar talkas atbildīgā pienākumiem interneta vietnē "http://www.talkas.lv/?page=20127".

Kā ziņots, Lielā talka šogad norisināsies 20.aprīlī un arī šogad tās uzmanības centrā būs ūdens. Savukārt talkas šī gada vadmotīvs ir "Tīra Latvija sākas tavā galvā!", kura mērķis ir aicināt cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilst Lielās talkas galvenajam mērķim - Latvija 2018.gadā būs tīrākā valsts pasaulē.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas