Sākas kampaņa "Uzslavē labu servisu!"

Jau septīto gadu no 1. līdz 31. martam norisināsies kampaņa "Uzslavē labu servisu!", kurā šogad iesaistījies rekordliels skaits uzņēmumu no visas Latvijas, informē šī projekta vadītāja Unda Krieviņa.

Kampaņas laikā sabiedrība tiek aicināta pievērst lielāku uzmanību klientu apkalpošanas kultūrai Latvijā un uzslavēt labu servisu.

Šogad kampaņā piedalās uzņēmumi no visas Latvijas – uzslavas un atsauksmes no saviem klientiem marta mēnesī gaidīs vairāk nekā 120 uzņēmumi ar kopējo apkalpošanas vietu skaitu 1200.

Kampaņā piedalās bankas, veikali, viesnīcas, ēdināšanas, apdrošināšanas uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes, augstskolas un daudzu citu nozaru pārstāvji.

Uzņēmumi, kas piedalās kampaņā, savās klientu apkalpošanas vietās izvieto aicinājumus novērtēt un uzslavēt saņemto labo apkalpošanu.

Uzslavēt var arī zvanot vai sūtot bezmaksas īsziņu 1188, vērtējot uzņēmumus mājaslapā www.labsserviss.lv.

Visu marta mēnesi kampaņas dalībnieku sniegto klientu servisa profesionālo izvērtējumu veiks arī sociālo un mediju pētījumu aģentūra "TNS Latvia", novērtējot to ar "Noslēpumainā klienta" pētījuma palīdzību.

Kampaņas noslēgumā tiks apkopotas uzslavas un TNS vērtējums un 8. aprīlī tiks paziņoti uzslavētākie uzņēmumi Latvijā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas