Sākas izstāde "Skola 2013"; LiepU stendā varēs laimēt ielūgumus

28. februārī plkst.11 Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Sanda Liepiņa starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala atklāj 19. starptautisko izglītības izstādi "Skola 2013", kura norit no 28. februāra līdz 3. martam.

Izstādes laikā tradicionāli notiek arī Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra rīkotais pasākums "Jaunais profesionālis 2013".

Konkursā no šodienas līdz pat svētdienai  16 nozaru Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi sacentīsies par labākā jaunā profesionāļa titulu, izcīnot tiesības piedalīties augstāka līmeņa konkursos Eiropas līmenī – "Euroskills" konkursā Briselē un starptautiskajās "Worldskills" sacensībās.

Pasākuma laikā notiks profesiju paraugdemonstrējumi un profesionālās meistarības konkursi tādās nozarēs kā būvniecība, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, skaistumkopšanas pakalpojumi, enerģētika un daudzās citās. Kopumā konkursā piedalās ap 300 jauniešu no gandrīz visām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm.

Izglītības un zinātnes ministrijas stendā ikviens interesents varēs saņemt aktuālo informāciju, uzzināt par veiktajām izmaiņām normatīvajos aktos un saņemt atbildes uz jautājumiem.

Izstāde piedāvā daudzveidīgu informāciju par izglītības iespējām gan Latvijā, gan ārzemēs – valsts un privātajām augstskolām, koledžām, profesionālās izglītības iestādēm, mācību centriem, par tālmācību, e-studijām, mācību nometnēm un citām izglītības iestādēm.

Ar studiju iespējām augstskolā interesentus iepazīstinās arī Liepājas Universitātes (LiepU) studenti un darbinieki.

LiepU stendā potenciālie studenti varēs piedalīties izlozē un laimēt ielūgumus uz kādu no Liepājas teātra izrādēm šajā sezonā, biļetes uz festivālu "Summer Sound Liepāja 2013" (12. – 13. jūlijs) vai biļetes uz "Fontaine Festival 2013"  (9. – 11. augusts).

Interesenti, kuriem nebūs iespēja apmeklēt izstādi, informatīvos materiālus par LiepU piedāvātajām studiju programmām pēc izstādes varēs saņemt LiepU Sabiedrisko attiecību daļā, Lielajā ielā 14, 116. telpā, vai arī Informācijas dienā, kas notiks 13. aprīlī plkst.11.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas