Saistībā ar premjera atkāpšanos arodbiedrības rosina pārvēlēt Saeimu

Saistībā ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) atkāpšanos būtu labi pie reizes veikt ārkārtas Saeimas vēlēšanas un ievēlēt jaunu parlamentu, uzskata Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers.

"Jauns parlaments varētu izveidot jaunu, darboties spējīgu valdību, bet nu droši vien, ka parlaments atkāpties netaisās," sarunā ar aģentūru LETA norādīja Krīgers.

LBAS vadītājs arī sacīja, ka valdības darbs pēdējā laikā par īpašu stabilitāti neliecināja. "Es domāju, ka valdības maiņa šajā gadījumā nedos īpaši neko pozitīvu, bet domāju, ka arī nekas negatīvs nenotiks vairāk, kā tas ir noticis, jo pēdējā laikā valdības darbība bija tāda interesanta, drastiska - ar atkāpšanos un demisijām, un visu pārējo," viņš teica.

"Labāk, protams, būtu bijis, ja būtu stabila valdība, darboties spējīga, kas var pieņemt lēmumus, kas savā starpā nekašķējās un nodrošina jūtamu stabilitāti arī iedzīvotājiem. Diemžēl mums nav tas pēdējā laikā bijis," viņš piebilda.

Tāpat Krīgers pauda viedokli, ka mainīt valdību nepilnu gadu pirms kārējām vēlēšanām ir "diezgan draiski". Tā Latvija sekojot karsto zemju praksei, piemēram, tādu kā Itālija.

"Parasti jau tas neved uz tādu īpašu stabilitāti, ja tik ļoti bieži jāmainās valdībai un pirmajām personām. Nevaru teikt, ka tas ir normāli un tas ir labi," sacīja Krīgers.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas