Sācis darbu apvienotais LTV un LR ziņu portāls

Šodien darbu sācis apvienotais Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio (LR) ziņu portāls, tomēr joprojām aktīvas ir arī LTV un LR līdzšinējās interneta vietnes - "latvijasradio.lv" un "ltv.lv".

Jaunais sabiedrisko mediju kopīgais portāls patlaban darbojas adresēs "zinas.ltv.lv" un "zinas.latvijasradio.lv".

Apvienotā portāla redaktore Marta Cerava uzsver, ka šī vietne radīta, lai interneta auditorijai "kļūtu ieraugāms abu sabiedrisko mediju informatīvi analītiskais veikums, kā arī lai to autori beidzot iegūtu atgriezenisko saiti no auditorijas, kas nezvana uz "Brīvo mikrofonu" un neraksta papīra vēstules".

Jau ziņots, ka LR un LTV kopējā portāla veidošana ir viens no soļiem uz abu mediju apvienošanu jaunā sabiedriskajā medijā, ko paredz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izstrādātā mediju stratēģija.

LTV un LR kopīga interneta ziņu portāla izveidei latviešu un krievu valodā pērn tika piešķirti 82 300 latu un paredzēts finansējums arī nākamajos gados.

Cerava uzsver, ka jaunā interneta ziņu platforma ir neparasts veids, kā sabiedriskās raidsabiedrības, kas joprojām ir divas juridiski neatkarīgas organizācijas, mēģina vienoties un vairs nekonkurēt interneta mediju tirgū.

"Kas zina, varbūt tas ļaus gan auditorijai, gan abu mediju darbiniekiem neviļus iemīlēt abas no tām," raksta portāla redaktore.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas