Sabrukušajā lielveikalā bojāgājušo skaits sasniedzis 51; Zolitūdes traģēdija lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas 3

PAPILDINĀTA. Zolitūdē ceturtdienas vakarā sabrukušā lielveikala "Maxima" drupās atrasts jau 51 bojāgājušais, apstiprina Valsts policija.

Šobrīd izvairīgi prognozē, vai bojāgājušo skaits pieaugs. Glābšanas darbi vēl tiks turpināti vismaz līdz sestdienas rītam.

Policija glābējiem pēc videonovērošanas kameru ierakstiem izveidojusi cietušo iespējamās atrašanās vietu karti. Lai palīdzētu efektīvāk atrast cietušos, izmantojot veikala videonovērošanas kameru ierakstus, Kriminālistikas pārvaldes darbinieki ir izveidojuši karti, pēc kuras policija noteikusi aptuvenās vietas tirdzniecības centrā, kur īsi pirms nogruvuma bija atradušies apmeklētāji. Karti šobrīd izmanto glābēji.

Policija joprojām aicina atsaukties iespējamo cietušo tuviniekus, kuriem nav izdevies sazināties ar saviem radiem. Policija aicina zvanīt uz tālruņa numuru 110 un nosaukt iespējamā cietušā datus un pazīmes - dzimumu, vārdu un uzvārdu, īpašas pazīmes, iespējamo apģērbu, kā arī atstāt savu kontaktinformāciju.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas. Kā ziņots, 2007.gada 23.februārī pansionātā "Reģi" notika plašs ugunsgrēks, ko izraisīja īssavienojums elektroinstalācijā. Ugunsgrēkā gāja bojā 26 pansionāta klienti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

DNS

Lūdzu pārbaudīt būvkonstrukcijas šautuvē - pagrabā Aizputē.Jau celtniecības laikā 70-tajos gados strādnieki sūdzējās, ka lielie betona griestu paneļi uz sienām balstās tikai 2 cm platumā. Vecāki, atturiet savus bērnus no šaušanas nodarbībām šajā pagrabā !!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.11.22 19:27

JOS

Tā jau nu viss nav - šī mazā šautuvīte sasniegusi vairāk kā jūs te lielie "***ēji".
Un tā šautuve ir drošāka par dažām labām Aizputes daudzstāvu namiem.

pirms 7 gadiem, 2013.11.22 22:49

***

lielakais "***ējs, esi tu!!! Pat atslaucīt nevīžo!

pirms 7 gadiem, 2013.11.23 12:25

Latvijas ziņas