Sabilē svinēs Vīna svētkus

Sabilē tiks svinēti 17.Sabiles Vīna svētki, informēja Talsu novada Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes tūrisma organizatore Laura Markusa-Mārtinsone.

Sestdien, 25.jūlijā, gaidāma svētku notikumiem visbagātākā un aizraujošākā diena. Darbosies vīna un amatnieku tirdziņš, būs danči "Dancotavā" un atpūta "Lasītavā". Pasākumā būs pieejams arī Sabiles sidrs, uzstāsies Ufo, Jorans Šteinhauers un deju grupa "Bump", "Krāmotavā" norisināsies kultūras krāmu tirgus, bet "Vīnotavā" - muzicēšana un filozofēšana. "Selfiju ielā" būs iespēja uzņem "pašbildi", klāstīja Markusa-Mārtinsone.

Savukārt "Vīngliemežotavā" notiks septītais Sabiles vīngliemežu šovs, tāpat būs iespēja nošļūkt pa vīna putām "Putotavā", nogaršot klimpas "Klimpotavā", dejot zumbas dejas "Zumbotavā". Bet "Hipsterotavā" uzstāsies dziedātāja "MNTHA" un mūziķe Anna Sēruma.

"Teatralizētais gājiens "Skurbums pāriet dullums - nē" ar tēmu "Svinamās dienas" kā vienmēr pārsteigs ar krietnu humora devu. Vakaru noslēgsim ar popielu "Vīna dullums", krāšņo ugunsskulptūru Karātavu kalnā un svētku balli ar "Lauku muzikantiem" un grupu "Stende"," uzskaitīja Markusa-Mārtinsone.

Svētdiena, 26.jūlijs, Sabilē sāksies ar dievkalpojumu un teātra "Tu un es" izrādi "Visi kopā Sabilē" bērniem un pieaugušajiem, bet jau vēlāk plānots nebijis svētku pasākums "Priecīgs un vesels!" - mundruma skrējiens ar pārsteigumiem Rambulītes upē, informēja Markusa-Mārtinsone.

Svētku laikā Sabilē būs satiksmes ierobežojumi - galvenokārt teatralizētā gājiena laikā, kad ceļš satiksmei uz laiku tiks slēgts.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas