"Ryanair" nākamgad no Rīgas vairs nelidos uz Bristoli, Brēmeni un Tamperi; samazinās arī citu lidojumu biežumu

PRECIZĒTA. Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" nākamgad no starptautiskās lidostas "Rīga" vairs nenodrošinās reisus uz Bristoli, Brēmeni un Tamperi, trešdien žurnālistus informēja "Ryanair" pārdošanas un mārketinga vadītāja Baltijas valstīs Elīna Hakarainena (Elina Hakkarainen).

Viņa pastāstīja, ka uz Brēmeni un Bristoli lidsabiedrība vairs nelidos no nākamā gada sākuma, savukārt uz Tamperi bija plānots atjaunot reisus aprīlī, taču to nolemts nedarīt.

No nākamā gada sākuma lidsabiedrība arī nolēmusi samazināt atsevišķu reisu biežumu – "Ryanair" no Rīgas nākamgad izpildīs par 42 reisiem nedēļā mazāk nekā šogad. Hakarainena paskaidroja, ka šāds lēmums pieņems saistībā ar starptautiskajā lidostā "Rīga" noteiktās drošības un glābšanas pasākumu maksas ieviešanu, kas paredz, ka no nākamā gada 1.janvāra lidostas pasažieriem par drošības pasākumiem būs jāmaksā 6,5–7 eiro (4,6–4,9 lati).

"Ryanair" no Rīgas pašlaik veic lidojumus uz 16 galamērķiem ‒ Brēmeni, Briseli (Šarleruā lidostu), Bristoli, Diseldorfu (Vēzes lidostu), Dublinu, Frankfurti pie Mainas (Hānas lidostu), Glāzgovu (Prestvikas lidostu), Īstmidlendu, Liverpūli, Līdsu-Bredfordu, Londonu (Stanstedas lidostu), Milānu (Bergamo lidostu), Oslo (Riges lidostu), Romu (Čampino lidostu), Stokholmu (Skavstas lidostu) un Tamperi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas