Rucavā sniega sega pieaugusi par 13 centimetriem 1

Kopš ceturtdienas Latvijā sniega sega pieaugusi par septiņiem līdz 16 centimetriem. Rucavā tā pieaugusi par 13 centimetriem.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija, visbiezākā sniega sega ir Alūksnē - 24 centimetri, Zosēnos - 22 centimetri, bet Saldū ir 18 centimetrus bieza sniega sega.

Biezāka sniega sega par desmit centimetriem ir arī citviet Latvijā - Skrīveros sniega sega paaugstinājusies līdz 16 centimetriem, Rīgā - 14 centimetriem, Priekuļos un Rucavā - 13 centimetriem, Dobelē - 12 centimetriem, Stendē - 11 centimetriem, bet Bauskā ir desmit centimetrus bieza sniega sega.

Liepājā piektdienas rītā ir deviņus centimetrus bieza sniega sega, Ventspilī - astoņus centimetrus, Ainažos - sešus centimetrus, Daugavpilī - četrus centimetrus, bet Kolkā sniega sega ir vien divu centimetru biezumā.

Kā prognozē sinoptiķi, šodien dienā pa laikam snigs un vietām arī putinās, tomēr snigšanas intensitāte vairs nebūs tik liela. Pūtīs mēreni stiprs ziemeļaustrumu, austrumu vējš, kas Kurzemē un Vidzemē brāzmās saglabāsies 15 līdz 18 metrus sekundē, bet gaisa temperatūra būs no mīnus 3 līdz mīnus 7 grādiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas