Ronis: airBaltic jāmeklē stratēģiskais investors

Nacionālajai aviokompānijai airBaltic ir nepieciešams atrast stratēģisko investoru, kas spēj uzturēt šo kompāniju ne tikai pašreizējā līmenī, bet arī attīstīt un uzlabot, piesaistīt pasažierus, uzskata satiksmes ministrs Aivis Ronis, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Uz jautājumu, kāda ir ministra vīzija par lidsabiedrības nākotni, viņš atzina, ka "valdības redzējums ir, ka lidostai jākļūst par nozīmīgu pārvadājumu "mezglu" šajā reģionā", vienlaikus atzīstot, ka procesi, kas pašlaik notiek, arī saistībā ar Latvijas Krājbanku, var ieviest korekcijas termiņos attiecībā uz dažādām iecerēm.

"Pašlaik ir stabilizācijas fāze, kam jāseko izaugsmes fāzei," teica A.Ronis.

Jau ziņots, ka satiksmes ministrija trešdien uz pirmpirkuma tiesību pamata iegādājās Latvijas Krājbankai ieķīlātās aviosabiedrības airBaltic mazākuma akcionāram Baltijas Aviācijas sistēmas piederošās airBaltic akcijas. Līdz ar to valsts kļuvusi par 99,8% airBaltic akciju īpašnieci.

Jautāts, vai Baltijas Aviācijas sistēmas ir saistītas ar Krievijas miljardieri Vladimiru Antonovu, satiksmes ministrs atteicās komentēt.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas