Pūce Liepājā piedalīsies seminārā par reģionālo teritoriju attīstības veicināšanu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) šodien dosies uz Liepāju, lai apmeklētu semināru par Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020.gada īstenotajiem ieguldījumiem teritorijās un turpmākajiem pasākumiem teritoriju attīstībai, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Seminārā ministrs tiksies ar Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti (LRA), kā arī vietējiem žurnālistiem, vēsta LETA.

Sanāksmē plānots pārrunāt reģionālās politikas līdzšinējos rezultātus un identificēt esošos izaicinājumus, ko var risināt ar ES fondu ieguldījumiem teritoriju attīstībā. Tāpat tiks diskutēts par reģionālās politikas uzstādījumiem un pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.

Vēl ar pašvaldības pārstāvjiem plānots diskutēt par teritorijas plānošanas jautājumiem, aplūkojot Liepājas Karostas industriālo teritoriju kā piemēru jau esošās degradētās teritorijas infrastruktūras sakārtošanā.

Lai diskutētu par teritoriju attīstības veicināšanu, VARAM līdzīgus seminārus rīkos arī 11.aprīlī Jelgavā, 26.aprīlī Rēzeknē un 30.maijā Siguldā.

Semināros tiek aicināti piedalīties plānošanas reģionu, pašvaldību, nozaru ministriju, nevalstisko organizāciju, kā arī augstskolu un pētniecisko organizāciju pārstāvji.

Semināros tiek sniegta informācija par reģionālās attīstības izaicinājumiem no publisko pakalpojumu sniegšanas un no uzņēmējdarbības attīstības perspektīvas reģionos, kā arī informācija par to, kas būtu jāņem vērā, plānojot un veicot ES fondu ieguldījumus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas