Prezidents Skolotāju dienā novēl pedagogiem izglītoties arī pašiem

Valsts prezidents Andris Bērziņš, sveicot Skolotāju dienā, novēl pedagogiem izglītoties arī pašiem un just gandarījumu par savu darbu.

Prezidents apsveikumā skolotājiem uzsvēris, ka viņi pārstāv vienu no pasaules nozīmīgākajām profesijām, kas ikvienam cilvēkam paver durvis uz zināšanu neaptveramajiem apvāršņiem.

"Jūsu rokās ir nākamo paaudžu zināšanu atslēgas, bet katra paša rokās ir prasme tās lietot savas nākotnes labā. Savukārt valsts labklājības un izaugsmes pamats ir izglītota nācija. Laba un konkurētspējīga izglītība paver durvis uz veiksmīgu karjeru, tā ir cilvēka pašapziņas un arī labklājības garants. Izglītība ir tas stingrais pamats, uz kura balstāma un būvējama arī Latvijas nākotne. Šo neapgāžamo likumsakarību apzinās ikviens, kam nav vienaldzīga savas valsts un tautas nākotne. Paldies jums par to dzīves laiku, ko nesavtīgi esat veltījuši izglītošanas darbam paaudžu paaudzēs!" norādījis prezidents.

Viņš novēlējis skolotājiem ikdienas darbā rast gandarījumu un prieku par laiku, ko viņi velta saviem audzēkņiem un līdzcilvēkiem.

"Novēlu jums nenogurstoši izglītoties arī pašiem, lai jūs savas zināšanas varētu sniegt mūsu valsts nākotnei – jauniešiem!" apsveikuma nobeigumā vēlējis Bērziņš.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas