Premjers aicina nevakcinētos solidarizēties ar pārējo sabiedrību un vakcinēties pret Covid-19 2

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) aicina nevakcinētos Latvijas iedzīvotājus solidarizēties ar pārējo sabiedrību un saņemt potes pret Covid-19, lai nodrošinātu saslimušo un mirušo cilvēku skaita samazināšanos, palīdzētu "turētu ekonomiku attīstības ceļā" un skolās saglabātu klātienes mācības.

Pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes premjers izteicās, ka visu interesēs ir noturēt ekonomisko izaugsmi, darba algu palielinājumu un mācības klātienē, kas nodrošina bērniem labāko iespējamo izglītību.

Viņš atzīmēja, ka ar bažām vērojams augošais Covid-19 pacientu skaits, kas nonāk slimnīcās. Šo sasirgušo pacientu skaits aug, un šobrīd stacionētas vairāk nekā 250 personas, no kurām gandrīz visi nav saņēmuši poti pret Covid-19 vai nav pabeiguši vakcinācijas kursu, teica Kariņš. Tāpēc premjers atgādināja, ka vienīgais veids, kā pārvarēt pandēmiju, ir vakcinējoties.

Politiķis uzsvēra, ka Dānijā pagājušajā piektdienā tika atcelti visi atlikušie ierobežojumi, jo praktiski visa sabiedrība ir vakcinēta pret Covid-19.

"Mūsu mērķis ir, lai ekonomika turpinātu attīstīties un bērni mācītos klātienē," pauda Ministru prezidents, aicinot iedzīvotājus saņemt vakcīnas pret Covid-19.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

brigita

Beidz nodarboties ar piespiedu vakcināciju,nemuļķo tautu!Tevi interesē tikai nauda!

pirms 9 dienām, 2021.09.13 20:03

Latvijas ziņas