Policija sākusi pārbaudi par Mārtiņa Freimaņa tuvinieku nomelnošanu interneta vietnēs 3

Liepājas policija sākusi pārbaudi saistībā ar mūžībā aizgājušā mūziķa un komponista Mārtiņa Freimaņa tuvinieku nomelnošanu interneta vietnēs.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds aģentūrai BNS pastāstīja, ka pārbaude sākta, pamatojoties uz pagājušonedēļ saņemto Freimaņa pusmāsas mātes Intas Freimanes iesniegumu.

Policija lems, vai ir pamats sākt kriminālprocesu.

Ešenvalds sacīja, ka internetā komentāru par Freimaņa tuviniekiem ir ļoti daudz un policija izvērtē to saturu.

Pēc mūziķa nāves daudzos komentāros internetā izteikti pārmetumi Freimaņa tuviniekiem par to, ka viņi vainojami grupas "Tumsa" līdera nāvē. Mūziķa tuviniekiem komentētāji arī pārmet, ka viņi vēlas iedzīvoties uz mūziķa nāves rēķina.

Inta Freimane masu medijiem atzinusi, ka interneta komentētāji solās atņemt urnu ar mūziķa pelniem, publiskota viņas dzīvesvietas adrese un darbavieta.

Jau vēstīts, ka Freimanis mira 27.janvāra naktī 33 gadu vecumā. Mūziķis dzimis 1977.gada 7.februārī Liepājā, viņš darbojies arī kā aktieris, dzejnieks un televīzijas raidījumu vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

super ,vajag biežāk pārbaudes par iznīcinošiem komentāriem !!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.02.16 10:11

:D

Ziniet-visas shitaas cilveektiesiibas, TIESIIBAS un citas drazas-pakaart pirmajaa seetas stabaa! :D ja jau nebuutu kkas taa-ta jau diez vai taa klaigaatu...
p.s. peec shitaa visa sanaak, ka Bin Ladenu dereetu iesuudzeet :D :d :D

pirms 10 gadiem, 2011.02.15 22:41

Latvijas ziņas