Policija aicina ziņot par visiem negadījumiem, kas notikuši sliktā ceļu stāvokļa dēļ 3

Par Liepājas puses ceļu bedrēs sabojātām riepām vai diskiem policiju šogad informējuši vairāk nekā desmit autovadītāji, bet tas neatspoguļo patieso šādu negadījumu skaitu, "Rietumu Radio" atzina Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Ingus Ukstiņš.

Kā pastāstīja Ukstiņš, par šādiem negadījumiem policiju pārsvarā informē tikai KASKO apdrošināšanas polišu īpašnieki, jo līgumos ar apdrošinātāju atrunāts, ka par gadījumiem, kad sabojāts transportlīdzeklis, ir jāinformē policija.

"Taču aicinu visus autovadītājus informēt policiju par šādiem negadījumiem, lai mēs zinātu, kāda ir kopējā situācija - cik transportlīdzekļu slikto un bedraino ceļu dēļ sabojāti," sacīja VP pārstāvis. Viņš norādīja, ka ceļu sliktais stāvoklis negatīvi ietekmē satiksmes drošību.

Kā atzina Ukstiņš, visvairāk automašīnu bedru dēļ šogad cietušas uz autoceļa Liepāja-Lietuvas robeža, bet sliktā stāvoklī ir arī vairāki ceļu posmi uz tā dēvētās Ventspils un Priekules šosejas. Šogad Liepājas apkārtnē, kā atzina VP pārstāvis, bedru dēļ nav notikuši negadījumi ar smagākām sekām, taču iepriekšējos gados tādi ir bijuši vairāki.

Ceļa zīmju, kas brīdina par ceļu slikto stāvokli, kā arī ātruma ierobežojošās zīmes, kā uzskata Ukstiņš, ir izvietotas pietiekami, taču lielākā daļa autovadītāju tās neievērojot - piemēram ceļa posmā, kur jāpārvietojas ar ātrumu 50 kilometri stundā, brauc ar divas reizes lielāku ātrumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Šoferis,lielceļa kapteinis

Jā, var jau policijai ziņot,bet gala rezultātā būs populārais teiciens- jūs neesat izvēlējušies pareizo braukšanas ātrumu, vai arī-nu jums jau tā mašīna veca, ko tad tur var prasīt!!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 16:56

sisenis

ātri braucot vismaz var parlidot tām bedrēm pāri un kāda jēga kaut kur zinot,jo neviens jau neklausās par reālo situāciju,ja Dombrovskim katru dienu butu jārullē uz darbu pa tādu ceļu tad varbūt saprastu reālosituāciju

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 16:33

Latvijas ziņas