Pie Dombrovska spriedīs par situāciju "Liepājas metalurgā"

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) šodien rīkos sanāksmi par uzņēmuma "Liepājas metalurgs" finanšu problēmām un valsts kā uzņēmuma saistību galvotājas rīcību.

Sanāksmē pie premjera piedalīsies vairāki ministri, tostarp ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts un finanšu ministrs Andris Vilks (V), kā arī Valsts kases pārstāvji.

Kā ziņots, Dombrovskis pagājušajā nedēļā uzdeva Pavļutam, Vilkam un Valsts kasei detalizēti iepazīties ar situāciju uzņēmumā un izstrādāt priekšlikumus problēmu risinājumiem.

Pavļuts intervijā telekompānijas LNT raidījumam "900 sekundes" šorīt pauda viedokli, ka problēmas "Liepājas metalurgā" ir saistītas ne tikai ar elektrības cenas pieaugumu, kā to paziņojusi "Liepājas metalurga vadība, bet ir daudz plašākas. Ar problēmām saskaroties metalurģijas nozare visā Eiropā.

Trešdien Pavļuts dosies darba vizītē uz Liepāju, kur tiksies ar "Liepājas metalurga" vadību un darbiniekiem, kā arī pašvaldības pārstāvjiem, lai uzklausītu viņu priekšlikumus uzņēmuma finanšu situācijas stabilizācijai un informētu par valdībā aplūkotajām iespējamajām rīcības alternatīvām.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas