Pauls aicina novilkt sarkano līniju un vairs nepieminēt vēsturē notikušās mazas tautas traģēdijas 1

Maestro Raimonds Pauls vēlētos, kaut latvieši vienreiz spētu novilkt sarkano līniju un vairs nepieminēt vēsturē notikušās mazas tautas traģēdijas, ceturtdien raksta žurnāls "Ir".

Pauls sarunā ar žurnālu negatīvi vērtējis sabiedrības dalīšanu pēc etniskā principa. Viņaprāt, tā nekur tālu nevar tikt.

"Krievi ir visur pasaulē. Visur viņus grib dabūt iekšā, veikalos pat raksta "zdes govorjat po ruski" (šeit runā krieviski – krievu val.). Mēs bieži gribam panākt, ka – nē, nē, mums viņi nav vajadzīgi!" teicis maestro.

Pauls vēlētos, kaut latvieši vienreiz spētu novilkt sarkano līniju un vairs nepieminēt vēsturē notikušās traģēdijas.

"Kāpēc Eiropā to var saprast – kādreizējie ienaidnieki Vācija un Krievija tagad ir lielākie draugi –, bet mēs ne?" viņš vaicājis.

Pauls arī iesaka paskatīties uz sevi: Krievijas izveidotajā čekas sistēmā bijis pilns ar latviešiem. "Vai mēs par to kādam esam atvainojušies?" retoriski vaicājis komponists.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vēsture

Pauls vēlētos, lai latvieši ar savu vēsturisko apziņu beigtu viņam traucēt bīdīt biznesu Jaunajā vilnī, kurā ignorē valsts valodas likumu un valsti, kurā šis balagāns notiek. Paulam mīļi padomju laiki, kad vienkārši bija aizliegts runāt par neērtajām tēmām - bija miers....Bet jau PSRS laikos Čingizs Aitmatovs uzrakstīja nemirstīgu darbu par mankurtiem....

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 11:54

Latvijas ziņas