Pašvaldības pērk ētera laiku 4

Katru pirmdienu un trešdienu "Radio SWH" Liepājas studija pārraida novadu ziņas, kurās stāsta par Liepājas apkaimes novadu notikumiem. Pašvaldības šo informāciju apmaksā. To, ka informācija ir apmaksāta, gan pirms "Novadu ziņām" nepasaka, trešdien vēsta "Kursas Laiks".

"Pašvaldības pašas izvēlas, par ko ziņot – tas ir apmaksāts raidlaiks, par ko klients, proti, pašvaldības, maksā konstantu summu," skaidro "Radio SWH" Liepājas studijas reklāmas speciāliste Daija Pumpura.

Pakalpojumu iegādājušās gandrīz visas Liepājas apkārtnes pašvaldības. Kāda maksā tikai par vienas ziņas pārraidīšanu, cita pērk šo pakalpojumu regulāri.

Pāvilostas un Grobiņas pašvaldība ir aktīvākās ziņu sniedzējas, norāda D. Pumpura. Pāvilostas novada dome šim mērķim katru mēnesi atvēlējusi 20 latus bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina 2012. gada decembra domes sēdes lēmums. "Radio SWH" Liepājas studijai reklamējamo informāciju "Novadu ziņās" katru pirmdienu sagatavo kultūras un izglītības metodiķe Silvija Leja.

"Piedāvājumi ir bijuši no visām apkārtnes radiostacijām, bet izvēlējāmies lētāko variantu," skaidro Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Valērijs Liepa. Novadam šis pakalpojums izmaksā 45 latus mēnesī. Tā esot iespēja par sevi pastāstīt, likt citiem par novadu runāt.

Ko par to saka mediju eksperti un plašāk lasiet 6. marta "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Latvijas ziņas