Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbaudēs Saldus un Liepājas policijas iecirkņu īslaicīgās aizturēšanas vietās konstatē nebūtiskus higiēnas pārkāpumus

Tiesībsarga biroja pārstāvji pārbaudes vizītēs Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus un Liepājas policijas iecirkņu īslaicīgās aizturēšanas vietās konstatējuši vien dažus nebūtiskus pārkāpumus, aģentūra LETA uzzināja Tiesībsarga birojā.

Pirms nedēļas, 24.aprīlī, Tiesībsarga biroja pārstāvji bez iepriekšēja brīdinājuma apmeklēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus un Liepājas iecirkņu īslaicīgās aizturēšanas vietas, lai preventīvos nolūkos apzinātu un izvērtētu minētās īslaicīgās aizturēšanas vietas atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām prasībām un cilvēktiesību standartiem.

Vizītes laikā tika konstatēta atsevišķu Ministru kabineta noteikumos par higiēnas prasībām īslaicīgās aizturēšanas vietās principu neievērošana, kā arī problēmas nodrošināt atbilstošu vidi personām ar kustību traucējumiem.

Atbildīgās institūcijas tiks aicinātas novērst konstatētos trūkumus, lai turpmāk nodrošinātu pienācīgu saistošo normatīvo aktu un cilvēktiesību standartu ievērošanu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas