Par Latvijas Pensionāru federācijas vadītāju ievēl Andri Siliņu

Šodien Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) domes sēdē par jauno LPF priekšsēdētāju tika ievēlēts līdzšinējais federācijas valdes loceklis Andris Siliņš.

Līdzšinējā federācijas vadītāja Aina Verze turpinās darbu kā valdes locekle un šodien tika ievēlēta par federācijas goda priekšsēdētāju.

Domes sēdē Verze atklāja, ka pieņēmusi lēmumu vairs nepildīt valdes priekšsēdētājas pienākumus arī politisku iemeslu dēļ. Viņa teica, ka šo lēmumu lielā mērā ietekmēja saņemtā kritika pēc labklājības ministres Ilze Viņķeles (V) demisijas pieprasījuma parakstīšanas.

"Parakstīju labklājības ministres Ilzes Viņķeles demisijas pieprasījumu, sākās histēriska manis pratināšana par politisko darbību un kandidēšanu pašvaldību vēlēšanās. Es konsekventi ievēroju LPF statūtu prasības - LPF vadītājam pārtraukt aktīvu politisko darbību. Man tā nebija jāpārtrauc, jo nebija nemaz sākta," klāsta Verze.

Viņa uzskata, ka LPF darbība pēdējā laikā asi ignorēta, turklāt domā, ka tas varētu būt saistīts tieši ar viņu vadītājas amatā. "Un, lūk, patiesais iemesls - es nevaru pieļaut, ka manis dēļ nepamatoti ir jācieš jums, pensionāriem, ar noraidītiem indeksācijas un sociālā netaisnīguma mazināšanas pasākumiem. Jo, lūk, - Verze ir kandidējusi no LPP/LC saraksta, kas tiek uzskatīti gandrīz vai par tautas ienaidniekiem," izsakās Verze.

Verze LPF vadīja kopš 2002.gada.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas