(Papildināts ar video) Deputāts Kravcovs TV atsakās runāt latviski un pamet studiju

10. Saeimas deputāts Valērijs Kravcovs atteicies runāt latviski Andreja Mamikina vadītajā TV5 raidījumā "Bez cenzūras" un pametis studiju.

Par to ziņo LETA.

Raidījuma vadītājs Andrejs Mamikins skaidrojis, ka raidījums jau ilgstoši lūdzis Kravcovu uz interviju. Deputāts piekritis tikai ar nosacījumu, ka nenotiks tiešraide un raidījums tiks rādīts tajā pašā dienā, kad noticis ieraksts. Ieraksta laiks noteikts 16.martā plkst.12.

Mamikins portālam "rus.delfi.lv" skaidro, ka līdz raidījuma iziešanai ēterā plkst.18.30 neesot bijis tehniski iespējam nodrošināt tā tulkošanu vai titrēšanu valsts valodā. Lai neiegāztu televīzijas kanālu, viņš pieņēmis lēmumu iztaujāt Kravcovu latviski.

Deputāts vairākkārt latviski norādījis, ka mācās latviešu valodu un saprot raidījuma vadītāja jautājumus, taču uzsvēra, ka vēlas atbildēt krieviski, un skaidroja, ka raidījumā nevēlas demonstrēt savas latviešu valodas zināšanas.

Pēc Mamikina jautājuma, kādēļ nodokļu maksātājiem būtu jāmaksā nodokļi tādu deputātu algām kā Kravcovs, deputāts, pēc viņu pavadošā laikraksta "Čas" žurnālista Igora Vatoļina ieteikuma, pārtrauca interviju.

Pēc Mamikina teiktā, Vatoļins esot nokomandējis: "Viss, pietiek, ejam prom!" Un pēc tam deputāts paklausīgi piecēlies, noņēmis mikrofonu un devies prom.

Video skatīt šeit!

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas