(papildināta) Kurzemē dažviet uz ceļiem pamatīga sniega putra 9

PAPILDINĀTA. Autobraucējiem jaunās darba nedēļas pirmajā dienā nepatīkamu pārsteigumu sagādājis slapjdraņķis un apledot sākušie ceļi.

Kāds Kasjauns.lv lasītājs ziņo, ka Saldus novadā, Pampāļu pagastā sniega segas biezums jau sasniedzis trīs četrus centimetrus, snieg un putina, redzamība uz ceļiem ir tikai 200 – 300 metru. Uz šosejas izveidojusies pamatīga sniega putra un braukšana apgrūtināta.

Arī "Latvijas valsts ceļu" Satiksmes informācijas centra operatīva informācija liecina, ka šobrīd Latvija apgrūtināta satiksme ir tikai vienā valsts ceļu posmā uz Liepājas – Rīgas šosejas, ceļa posmā no Grobiņas līdz Anneniekiem.

Slideni ir arī reģionālie autoceļi Talsi – Stende - Kuldīga un Līgas – Kandava - Veģi, kā arī citi ceļi Talsu un Tukuma apkārtnē. Portāla lasītāji ziņo, ka arī Kalvenes pagastā uzsnidzis sniegs.

Savukārt Vaiņodes novada iedzīvotāji novērojuši, ka, braucot virzienā no Rīgas, sākot no Brocēniem, ceļu klāj slapjš sniegs. Vaiņodes pagastā īpaši apgrūtināta braukšana pa grants ceļu, kas ved no grants karjera uz Embūti – neraugoties uz sliktajiem laika apstākļiem, pa ceļu brauc smagi piekrautas kravas automašīnas un bojā ceļu, sūdzas autovadītāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

nu gan skandālistes atradušas nišu ,kur atkal kosties.Nu bestijas gatavās,ja kori cildina un ne bez pamata,tad aizveriet savas netīrās klabatas. Vienīgi,ko vajadzētu -rakstu un bildes par kora vakaru,redaktorīt!

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 19:51

hjuks

visas??? Es nedomāju ka šī balle bija nevietā, jo pēc šādiem pasākumiem kur sabrauc viesi, gandrīz visur ir atpūtas vakars pasākuma dalībniekiem. Tas parāda ka pie mums var braukt, ka pie mums ir interesanti. bet nu ja jau nebūs labi kādam, tad nebūs.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 13:25

ne

jau visus piespiedīs mīlēt Raini, ne visus piespiedīs klausīties kora mūziku.Tikai uzjautrina tas, ka pagastā visas aktivitātes beidzas ar ballēšanos.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 13:07

Aizkustinātā

Runājot par kora jubijejas koncertu.. Difūzī liek jau tikai tie kas savos gumijniekos ir par slinku atvilkties un paklausīties.. Koncerts bija viens no labākajiem kas ir vispār bijis Vaiņodes k/n. Citur par tādu pasākumu būtu prasīta ieejas maksa. Un tiešām prieks, ka Vaiņodē ir atjaunojies koris, prieks par viņiem.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 11:49

Tosols

Te vēl kāds sūdzas par Vaiņodes ceļiem, ziniet, p@#$% uz Sibīriju, izlutinātie, mūžīgi neapmierinātie pāķi.. Tur jums ceļi būs pa prātam.. j@#$%.
Paskatieties labāk kādi ceļi blakus novados un tad čīkstat.. Tas ka grants segums izdangāts, jāatbild valsts pārvaldēm ne pašvaldībai, bet neraugoties uz to, pašvaldība arī dara to kas viņai nebūtu jādara.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 11:44

vietējais

Nu es gan nesūdzos- pie mums viss normāli ! Par tādu kolosālu koncertu balli bija godam pelnījuši !!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 08:44

Vietējais Aktuš

Vaiņodē viss līmenī, nesūdzos.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 00:18

?

Kad Vaiņodē beidzot ceļus sāks remontēt? Asfaltā bedres, grants ceļi izdangāti, bet liekas ka vadība to vispār neredz.

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 20:48

Latvijas ziņas