Palīdzi žūrijai izvēlēties Latvijas prezidentūras logo!

Vēl 10 dienas – līdz 8.septembrim – ikviens ir aicināts izdarīt savu izvēli un nobalsot par kādu no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē logo variantiem, tādējādi palīdzot žūrijai izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo, ziņo prezidentūras komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta projektu koordinatore Lāsma Lapinska.

Nobalsot par kādu no 45 logo variantiem var Latvijas prezidentūras sekretariāta mājaslapā www.es2015.lv, izmantojot sociālo tīklu kontus vai arī ar savu e-pasta adresi. Balsot par logo var ne vairāk kā vienu reizi diennaktī. Lai nodrošinātu iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam nobalsot par sev tīkamāko logo, konkursu atbalstīt aicinātas bibliotēkas, kurās ikviens var izmantot informācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas vai informēt par savu izvēli bibliotēkas pārstāvi.

Latvijas prezidentūra ES Padomē norisināsies 2015.gada 1.pusgadā, tas būs viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas vēsturē. Prezidējošās valsts logo izveide ir kļuvusi par tradīciju ikvienas prezidentūras sagatavošanas gaitā. Prezidentūras logo ir kas vairāk par vienkārši grafisku zīmi, tas ir simbols, kas raksturo gan gaidāmo prezidentūru, gan Latviju. Lai iegūtu iespējami labāko Latvijas prezidentūras ES Padomē logo, Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts izsludināja konkursu, kurā saņemtie darbi nodoti sabiedrības vērtējumam.

Logo izvēlē būtiski ņemt vērā, ka tam jābūt uztveramam sabiedrībai gan Latvijā, gan visā Eiropas Savienībā, kā arī logo jāvar lietot uz dažāda izmēra, materiāla un krāsas objektiem telpiskajā un digitālajā vidē.

Uzvarētāju, ņemot vērā sabiedrības balsojumu, noteiks profesionāla vērtēšanas komisija, kurā līdzās augstāko valsts institūciju pārstāvjiem darbojas nozares profesionāļi, kuri vērtē piedāvāto logo skiču atbilstību konkursa vērtēšanas kritērijiem. Pēc žūrijas lēmuma informācija par uzvarētāju tiks publicēta Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta mājaslapā www.es2015.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas