Onkopacientu rehabilitācijai šovasar būs trīs nometnes

No 12. jūnija līdz 17. jūnijam būs pirmā psihosociālās rehabilitācijas nometne "Spēka avots" onkoloģiskajiem pacientiem. Visas trīs šovasar iecerētās nometnes - arī 10.-15. jūlijā un 7.–12. augustā - notiks rehabilitācijas centrā "Līgatne".

Onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas nometnes jau trešo gadu rīko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks" , jo valsts nenodrošina onkoloģisko pacientu psihosociālo rehabilitāciju. Sākotnēji nometnēs piedalījās tikai sievietes, kurām bija kontatēts krūts dziedzera audzējs. Tagad viņas pulcējas uz nometni jūnijā, bet nometnēs jūlijā un augustā ir aicināti arī citi onkopacienti neatkarīgi no tā, kurā vietā bija lokalizējies audzējs.

Nometnēs paredzēti lekciju kursi, mākslas terapijas, darbs grupas, speciālistu konsultācijas, uztura mācība, aktīva dzīvesveida nodarbības un citi pasākumi.

Lai pieteiktos, ir jāuzraksta motivācijas vēstule, kurā jāpaskaidro, kāpēc vēlas piedalīties nometnē, kā arī nedaudz jāpastāsta par savu līdzšinējo pieredzi un jāatklāj, ko vēlētos tajā iegūt un ko varētu iemācīt citiem. Sūtījums jāadresē biedrībai "Dzīvības koks": Melnsila iela 13-1, Rīga, LV-1046 vai uz e-pastu: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv. Vairāk informācijas var uzzināt, zvanot pa tālruni 67625339.

"Dzīvības koks" saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, pateicoties kuriem izdevies noorganizēt šo rehabilitācijas nometni – firmai "Samsung" , portālam www.ziedot.lv, kompānijai "AVON", veikalu tīklam "Lindex" u.c.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas