Oktobrī Latvijā visvairāk skatītais televīzijas kanāls – TV3

Šogad oktobrī visvairāk skatītais televīzijas kanāls Latvijā bija TV3, kura vērošanai veltīti 14,3% no visa televīzijas skatīšanās laika, kas ir par 0,7 procentpunktiem vairāk nekā šogad septembrī, liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS Latvia" apkopotie dati.

Otrajā vietā ir kanāls LNT, kura vērošanai veltīti 12,4%, kas ir par 1,3 procentpunktiem mazāk, salīdzinot ar mēnesi iepriekš, kad šis televīzijas kanāls bija visvairāk skatītais Latvijā. Trešajā vietā ierindojies kanāls PBK, kura vērošanai veltīti 10,8% no kopējā televīzijas skatīšanās laika – tas ir par 0,5 procentpunktiem mazāk nekā septembrī.

"TNS Latvia" dati vēstī, ka kanālam LTV1 oktobrī veltīti 8,5%, "NTV Mir Latvija" – 5,9% no visa televīzijas skatīšanās laika. Kanāliem LTV7 un "RTR Planeta Baltija" veltīti katram pa 4,7%, kanālam 3+ veltīti 4,5 %, "TV5 Rīga" – 4,3% un "REN Baltija" – 3,4% no kopējā televīzijas skatīšanās laika. Kanālam TV6 oktobrī atvēlēti 2,5%, bet 1BM – 0,7% laika.

Kanālam "National Geographic Channel" šogad oktobrī veltīti 0,7%, "Fox Crime" – 0,5%, OE – 0,3%, bet "Fox Life" – 0,1% no kopējā televīzijas skatīšanās laika. Visu pārējo kanālu skatīšanai atvēlēti 19,1%, bet video un DVD skatīšanai – 2,5% no visa televīzijas skatīšanās laika.

Kopumā oktobrī viens televīzijas skatītājs pie televīzijas ekrāna pavadījis vidēji piecas stundas un četras minūtes dienā, un tas ir par 19 minūtēm vairāk nekā šogad septembrī.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas